Warsztaty integracyjne - NOWOŚĆ!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwań poszerzyliśmy naszą ofertę zajęć o warsztaty dla zorganizowanych grup pozaszkolnych!

Wspólny wyjazd z rodziną, znajomymi z firmy wreszcie możliwość zorganizowania urodzin dziecka w naszej Pracowni to sposób na niezapomnianą sobotę i znakomita forma integracji! Program zajęć każdorazowo ustalamy indywidualnie z klientem tak, by dostosować go do możliwości i zainteresowań uczestników. W trakcie warsztatów rodzice mogą pracować wspólnie z dziećmi i razem z pociechami odkrywać w sobie pokłady twórczej energii. Po zabawie z gliną proponujemy wypoczynek na świeżym powietrzu - zapewniamy specjalnie przygotowane miejsce na ognisko, sprzęt do zabaw i gier (m.in. badminton, piłki, skakanki), zachęcamy także do spaceru po przepięknej okolicy.

Naszą nową ofertę warsztatów integracyjnych kierujemy do: 
- zorganizowanych grup z firm
- rodziców chcących spędzić twórczo czas z pociechami
- wszystkich, którzy poszukują atrakcyjnej formy weekendowego wypoczynku.

W ramach sobotnich spotkań w Mostówce proponujemy Państwu do wyboru:

- malowanie szkliwami ceramicznymi
- zdobienie glinianych odlewów farbami akrylowymi
- naukę techniki decoupage
- warsztaty lepienia z gliny
- malowanie drewnianych płaskorzeźb
- ozdabianie naczyń (kubków, filiżanek)
- malowanie naszych słynnych kotów i misiów-skarbonek
- naukę malowania na szkle, wykonanie witrażu
- z przyjemnością oprowadzimy także po naszej Pracowni, zapoznamy uczestników z historią ceramiki, procesem powstawania glinianych wyrobów.
- w okresie Wielkanocnym: malowanie pisanek, zajączków, baranków, w okresie Bożonarodzeniowym: bombek, Mikołajów, talerzy - gwiazd

Serdecznie zapraszamy!!!

509 856 836